top of page

Ota yhteyttä

Suunnitellaan yhdessä juuri sinun tarpeisiisi sopiva ratkaisu!

Ari Mäkelä
Toimitusjohtaja

    0400 703 244

    ari.makela@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Harri Granqvist

Työpäällikkö

    0400 669 240

    harri.granqvist@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Anne Eklund

Kirjanpitäjä

    040 843 0093

    anne.eklund@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Tapio Kalliokoski
Laskentapäällikkö

    050 443 11 44

    tapio.kalliokoski@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Pauliina Heinilä

Työmaainsinööri

    044 901 5124

    pauliina.heinila@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Elina Pollari

Projekti-insinööri

    040 750 0665

    elina.pollari@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Timo Tikkala

Työnjohto

    040 843 0088

    timo.tikkala@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Käyntiosote/kirjeposti

MRP Risberg Oy
Y-tunnus 2082909-4
Sammonkatu 1, 65230 Vaasa

Laskutusosoitteet

Verkkolaskuosoite:
003720829094
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

​Sähköpostilasku:

admicom@xbs-salo.com

Paperilasku:
OVT 003720829094
PL 908
02066 DOCUSCAN

Olli Kaakinen

Työmaainsinööri

    

    olli.kaakinen@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Kai Risberg

Kalustovastaava

    0400 641 220

    kai.risberg@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy
bottom of page