top of page

Kontakta oss

Låt oss tillsammans planera en lösning som passar dina behov!

Ari Mäkelä
Verkställande direktör

    0400 703 244

    ari.makela@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Harri Granqvist

Arbetsledare

    0400 669 240

    harri.granqvist@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Anne Eklund

Kontroller

    040 843 0093

    anne.eklund@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Tapio Kalliokoski
Redovisningschef

    050 443 11 44

    tapio.kalliokoski@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Pauliina Heinilä

Platsingenjör

    044 901 5124

    pauliina.heinila@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Elina Pollari

Projektingenjör

    040 750 0665

    elina.pollari@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Timo Tikkala

Arbetsledning

    040 843 0088

    timo.tikkala@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Fakturaadress

MRP Risberg Oy
Y-tunnus 2082909-4
Sammonkatu 1, 65230 Vaasa
info@mrp.fi

Online fakturaadress:
003720829094
operatör: Pagero
mäklar-ID: 003723609900

Pappersfaktura:
OVT 003720829094
PL 908
02066 DOCUSCAN

Olli Kaakinen

Platsingenjör

    

    olli.kaakinen@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy

Kai Risberg

Maskinansvarig

    0400 641 220

    kai.risberg@mrp.fi

Puhelin ikoni mrp Oy
Sähköposti ikoni mrp Oy
bottom of page